• نشانی : کرج - خیابان بهشتی - نبش دهقان ویلای اول - فروشگاه لباسکار آذین
  • 02634467713 - 09123620209

لباس کار یکسره

لباس کار یکسره
1211

لباسکار یکسره با توجه به نوع و فعالیت یک شخص در محیطی که کار می کند انتخاب می شود. این لباس کار در دو نوع لباس کار یکسره بندی و لباس کار یکسره آستین دار در بازار موجود می باشد. نام دیگر لباس کار یکسره، لباس کار سرهمی نیز می باشد. در نوع لباس کار بندی آن که معمولا در فصل های گرم تری استفاده می شود از تی شرت در زیر لباس استفاده می شود.
لباس کار سرهمی(یکسره) یک پوشش سراسری است که از قسمت های مختلف بدن در مقابل شرایط محیطی محفاظت می کند.
لباس کار سرهمی زیبا ترین نوع تولید است در حین سادگی به تخصص بالا برای تولید این پوشاک و به اصطلاح مهندسی دوخت در این نوع محصول نیاز دارد در نظر گرفتن نوع فعالیت و صنعت و حتی شرایط اقلیمی در دوخت و انتخاب نوع پارچه در آن مهم است.
آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که چرا لباس های خلبانی یکسره هستند ؟
لباس کار یکسره تولید شده از بهترین پارچه های صنعتی با بالاترین کیفیت و دوخت صنعتی است. آذین همواره برای تولیدات خود از بهترین مواد اولیه استفاده می کند. بکارگیری طراحان با تجربه و استفاده از طرح های روز دنیا گروه تولیدی لباس فرم آذین را تبدیل به برند برتر تولید کننده انواع لباس کار در سطح کشور کرده است.

انواع لباسکار سرهمی

لباس کار سرهمی در قسمتهای مهندسی، لباس کار قسمتهای فنی، لباس کار بخش ایمنی، لباس کار معادن، لباس کار حفاظت، لباسکار جوشکاری، لباس کار مرغداری، لباس کار ضد اسید، لباس کار ضد اسید سولفوریک ۹۹درصد، لباس کار زمستانی، لباسکار تعمیرگاهی،HSEو… مورد استفاده قرار می گیرد.
علاوه بر مدل های موجود گروه تولیدی آذین، توانایی تولید طبق سفارش کارفرما را نیز دارد. چاپ روی محصولات نیز از نظر تعداد رنگ و طرح محدودیتی ندارد.
ویژگی های لباس کار سرهمی
استفاده از مرغوبترین پارچه و مواد اولیه.
در نظر گرفتن حداکثر استانداردها.
نظارت بر مراحل تولید برای بالابردن کیفیت.
استفاده از الگوهای خاص و علمی.
استفاده از طرحهای انحصاری و خلاقانه
دوخت باکیفیت و استاندارد.
سایز بندی لباس طبق استاندارد اتحادیه.
چاپ درجه یک حرارتی با ماندگاری بالا.
استفاده از چرخهای صنعتی پیشرفته در تولید.
ارائه خدمات پس از فروش.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *