• نشانی : کرج - خیابان بهشتی - نبش دهقان ویلای اول - فروشگاه لباسکار آذین
  • 02634467713 - 09123620209

لباس کار مهندسی

لباس کار مهندسی
1211

لباسکار مهندسی همانطور که از اسم آن پیدا است دارای شکل ظاهری خاص تری نسبت به سایر لباس های کار می باشد. لباس کار مهندسی معمولا دارای ۴ جیب و بیشتر و طرح و پارچه مناسب تری نسبت به سایر پارچه های لباس های دیگر است. شکل ظاهری ، پارچه و دوخت آن باعث شده که شما در محل کار در یک کارخانه بتوانید تشخیص دهید که شخصی که آن لباس را پوشیده مهندس و یا ناظر یکی از خطوط تولید می باشد.
باتوجه به حساسیت در انجام کارها باید ضریب ایمنی را افزایش دهید. یکی از این روش های افزایش ایمنی استفاده از لباس کار مخصوص به تناسب هر شغلی است . در همه کارخانه ها و محیط های صنعتی کارکنان ملزم به استفاده از لباس کار هستند اما شاید کمتر جایی وجود داشته باشد که برای مهندسین و سپرستان نیز لباس کار مخصوص خریداری نماید.
همانطور که اشاره شد باید هر شغلی لباس کار مخصوص خود را داشته باشد. این کار باعث می شود که حتی اشخاصی که در بیرون از مجموعه شما هستند بتوانند به راحتی اشخاص و نوع کار ها را تشخیص دهند. این کار حتی باعث می شود که محیط کارخانه شکل و شمایل شکیل تری داشته باشد.
در خیلی از موارد از لباس کار به عنوان لباس سازمانی استفاده می شود که این کار باعث می شود شرکت هایی که کارکنان زیادی دارند محیط شرکت زیباتر به نظر برسد و همچنین باعث می شود که هر بخشی به راحتی قابل تشخیص شود .
لباس کار مهندسی باید جنس و کیفیت بالایی داشته باشد تا در هنکام انجام کارها و یا میزبانی از میهمان ها به مشکل نخورند. لباس کار در واقع شناسنامه هر مجموعه ای محسوب می شود که باید توجه زیادی به آن شود و بهترین جنس و کیفیت را خریداری نمایید.
برای کسب اطالاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *