• نشانی : کرج - خیابان بهشتی - نبش دهقان ویلای اول - فروشگاه لباسکار آذین
  • 02634467713 - 09123620209

لباس کار مردانه

لباس کار مردانه
1211

لباس کار مردانه در انواع مختلف در بازار وجود دارد.لباسکار مردانه در انواع لباس کار مهندسی – لباس کار یکسره – لباس کار دو رنگ – بلوز و شلوار کار – لباس کار طرح خارجی و … در بازار موجود بوده و با توجه به نوع فعالیتی که داریم می توانیم مدل آن را انتخاب کنیم.در فعالیت هایی که از شوینده ها و اسیدهای قوی استفاده می شود می توان از لباس های نانو و ضد اسید استفاده کرد. همچنین در کارخانه ها و مراکز تولیدی که از کوره و مواد آتش زا استفاده می شود می توان از لباس کار نسوز مخصوص استفاده کرد.

لباس کار صنعتی و خدماتی

لباس کار و لباس فرم از جمله ملزوماتی است که در ابتدای شروع هر نوع کسب و کاری، به منظور یکسان سازی پوشش کارکنان و نظم بخشیدن به محیط کار، مورد توجه کارفرمایان قرار می گیرد. لباس کار در اماکن مختلف نظیر کارخانجات، شرکتها و موسسات خدماتی، رستوران ها، کارگاه ها و مراکز صنعتی، مدارس، فروشگاه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع گوناگونی نظیر لباس کار دو تکه (کاپشن و شلوار) ، لباس کار یکسره (خلبانی)، شلوار پیش بندی و دوبنده، لباس رستورانی، یونیفرم اداری و پرسنلی، لباس فرم مدارس، البسه بیمارستانی، روپوش پزشکی و پرستاری و … تولید و عرضه میشود.
لباس کار مردانه در بیشتر مواقع شامل یک بلوز و یک شلوار می باشد، که البته می توان با توجه به فعالیتی که انجام می شود از دست کش و عینک و کفش ایمنی و سایر تجهیزات ایمنی دیگر استفاده کرد.طرح و نوع لباس یکی دیگر از عواملی است که می تواند کار را برای ما آسان تر کند.مثلا اگر شما مهندس نقشه کشی یا سرپرست یک خط تولید هستید می توانید لباسی را انتخاب کنید که جیب های کافی برای تجهیزات مورد نیاز شما داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *