• نشانی : کرج - خیابان بهشتی - نبش دهقان ویلای اول - فروشگاه لباسکار آذین
  • 02634467713 - 09123620209

لباس کار زنانه

لباس کار زنانه
1211

لباسکار زنانه نقش بسیار مهمی در فعالیت زنان در یک محیط صنعتی یا تولیدی را دارد. این لباس کار علاوه بر نکات ایمنی در داشتن یک لباس کار به زیبایی آن نیز توجه خواهد کرد. لباس کار زنانه در رنگ ها و طرح های مختلف قابل دوخت و تولید می باشد. لباس فرم زنانه معمولا شامل یک مانتو- مقنعه و شلوار می باشد.

در دنیای امروزی حتی در مشاغل صنعتی نیز زن ها نقش پر رنگی دارند و همراه سایر مردان به کار مشغول هستند از همین رو باید به لباس کار زنانه باید توجه خاصی نمود. بعضی از مشاغل صنعتی که از نیروی زن استفاده می کنند باید از لباس کار زنانه مخصوص استفاده کنند. لباس کار زنانه از نظر فرم و ظاهر تفاوت اساسی با لباس کار معمولی دارد. نوع دوخت نیز متفاوت است اما جنس بکار رفته تفاوتی ندارد.

استفاده از لباس کار زنانه می تواند نوعی احترام به کارکنان زن نیز تلقی شود . در برخی از کارگاه های صنعتی که فقط نیروز زن در آنجا کار می کنند این امر بسیار با اهمیت تر جلوه خواهد کرد چون باید برای همه کارکنان لباس یک شکل تهیه شود.

با توجه به اینکه لباس کار زنانه شامل مقنعه نیز می شود بسیار با اهمیت است که جنس و دوخت آن به نحوی باشد که شرایط کار را سخت نکند در واقع باید عملی برای راحتی کارکنان باشد.

لباس کار زنانه با توجه به ماهیت کاری که دارند می تواند از جنس و الیاف نرم تری استفاده شود تا در روند انجام کارها به مشکل برخورد نکنند.

شرکت های کمی در جهت تولید لباس کار زنانه اقدام نموده اند چون تخصص لازم در خصوص تولید اینگونه لباس کار را ندارند. کما در این مجموعه سعی کرده ایم که بتوانید همواره همه نیاز های مشتریان را برطرف سازیم و از نظر قیمت و جنس محصولات نیز همواره بهترین بوده ایم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *