• نشانی : کرج - خیابان بهشتی - نبش دهقان ویلای اول - فروشگاه لباسکار آذین
  • 02634467713 - 09123620209

لباسکار ارزان

لباسکار ارزان
0110

در هر شغل و کاری که باشید باید به تناسب و ماهیت کار خود از یک لباس مناسب استفاده نمایید. در خیلی از ادارات کارمندان ملزم به استفاده از لباس و فرم اداری هستند و کسی نمی تواند به دلخواه خود لباش بپوشد. این کار باعث می شود که یکپارچگی سازمان حفظ گردد و تعامل بیشتری در بین همه بخش ها وجود داشته باشد.
در مشاغل صنعتی نیز استفاده از لباسکار امری ضروری و حیاتی است. لباسکار باعث می شود که کارگران با آسودگی خیال بیشتری کارها را انجام دهند . در کارخانه ها و مراکز تولیدی استفاده از لباسکار باعث می شود که بدن در حین کار آسیب کمتری ببیند. اما تهیه این لباسکار هزینه هایی نیز به همراه دارد که کارفرمایان باید این هزینه را متحمل شوند.

لباسکار صنعتی باید دارای چه ویژگی های باشد؟

نباید لباس کار را تنها یک پوشش ساده در محل کار در نظر گرفت چرا که اگر خوب به مسئله نگاه کنیم لباس کار برای حفظ و ایمنی افراد استفاده می شود و کارکنان و کارگران می بایست با لباس کاری که متناسب با مقررات خاص محیط مربوطه است در محل کار خود حضور یابند. به طور معمول لباس کار با پوشش سراسری که دارد می تواند دست ها، پاها و کل بدن را در مقابل هرگونه شرایط گوناگون محیطی محافظت کند.

خصوصیات و استانداردهای لباسکار

لباس کاری که شما برای کارکنان خود سفارش می دهید باید کاملا اندازه بدن بوده و متناسب با بدن آن ها دوخته شده باشد. برای مثال کارکنانی که مدام با ماشین آلات سنگین سر و کار دارند نباید از لباس های باز و یا پبی کیفیت استفاده کنند. وسایلی نظیر ساعت، زنجیر، کلید نباید در حین پوشیدن لباس کار مورد استفاده قرار گیرند.
کارکنانی که در محل های پرخطری که احتمال خطر آتش سوزی و انفجار است،کار می کنند نباید از لباس کار های معمولی استفاده نمایند. نوع و جنس اینگونه لباسکارها بسیار متفاوت با سایر لباسکارها است. جنس و کیفیت آن ها نیز فرق دارد. باید به گونه ای دوخته شوند تا بدن را در برابر هرگونه خطری محافظت نماید.
شاید برخی از کارفرماها برایشان جنس و کیفیت لباسکار اهمیت نداشته باشد و فقط برای رفع تکلیف لباسکار را تهیه می کنند. آن ها دنبال یک لباسکار ارزان هستند تا بتوانند با کمترین هزینه کارگران از آن استفاده کنند.
استفاده از لباسکار ارزان بی کیفیت می تواند در روند کارها خلل ایجاد نماید چون وقتی لباسکار کیفیت مناسب نداشته باشد کارگران نمی توانند به خوبی کارها انجام دهند.
البته خرید لباسکار ارزان با کیفیت می تواند در کنترل هزینه ها نقش اساسی داشته باشد. لباسکاری که هم قیمت مناسبی داشته باشد و جنس و کیفیت خوبی داشته باشد می تواند در کاهش هزینه های جاری نقش پر رنگی داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *