• نشانی : کرج - خیابان بهشتی - نبش دهقان ویلای اول - فروشگاه لباسکار آذین
  • 02634467713 - 09123620209

قیمت لباس کار

قیمت لباس کار
1211

معمولا قیمت لباس کار به چند عامل مختلف بستگی دارد. از عواملی که تعیین کننده قیمت لباس کار می شوند می توان از : جنس و نوع پارچه – نوع دوخت و برش آن – طرح لباس و مقدار پارچه مصرفی و … نام برد. یکی دیگر از عواملی که تاثیر قابل توجهی در قیمت لباس کار دارند می توان به تعداد سفارش لباس ها اشاره کرد.
معمولا همه شرکت ها تمایل دارند که از لباس کار مرغوب و با کیفیتی استفاده نمایند تا مجبور نباشند که بعد از مدت زمان کوتاهی مجددا نسبت به خرید اقدام نمایند. چون قیمت لباسکار باعث می شود که هزینه های شرکت بالا رفته و شرکت با مشکلاتی روبرو شود.
البته همانطور که در مقالات قبل نیز اشاره گردید لباس کار ارزن نمی تواند کیفیت بالایی را دارا باشد و این همان مشکلی است که کارفرمایان نمی خواهند با آن روبرو شوند. خرید مداوم لباس کار هزینه ها افزایش می دهد و ممکن است مشکلات زیادی را به وجود آورد.
با توجه به الزام استفاده از لباس کار در محیط کارخانه و خرید اجیاری آن می بایست به قیمت لباس کار نیز توجه زیادی نمود. شما می توانید با صرف هزینه کمتر نسبت به خرید لباس کار اقدام نمایید اما همان کیفیت را در اختیار داشته باشید.
خوشبختانه ما در شرکت آذین توانسته ایم با صرف هزینه های کمتر و تولید لباس کار با کیفیت مشتریان خود را راضی نگه داریم. این کار باعث می شود که احترام متقابلی بوجود آید.
ما در شرکت آذین با توجه به این اصل مهم توانسته ایم با صرف هزینه کمتر قیمت لباس کار را کاهش دهیم ولی کیفیت محصولات را حفظ نماییم.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت لباس کار و همچنین جهت سفارش لباس کار می توانید همواره با کارشناسان فروش ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان آن ها بهره مند شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *