• نشانی : کرج - خیابان بهشتی - نبش دهقان ویلای اول - فروشگاه لباسکار آذین
  • 02634467713 - 09123620209

لباسکار

لباسکار
1401

خرید لباسکار مناسب

صاحب یک کارخانه یا شرکت تولیدی هستید و قصد خرید لباسکار رادارید؟ یا یک مجموعه خدماتی کوچک را دارید و به دنبال یک لباسکار مناسب هستید!
اگر به عنوان یک مدیر را رئیس به فکر خرید لباسکار هستید باید به شما بگوییم که در گام نخست باید لزوم داشتن لباسکار برای مجموعه ها را بررسی کنیم تا شما در انتخاب یک لباسکار مناسب با نگرشی بهتر اقدام کنید.

لباسکار چیست؟

در تعریف لباسکار یا یونیفرم یک موضوع هائز اهمیت است . ایجاد نظم در پوشش سازمان ها. لباسکار در واقع پوششی یکسان یا یکدست است برای پرسنل سازمان و ادارات.
لباسکار ها معمولا از جنس پارچه و با یک تم رنگی متناسب برای کارکنان یک مجموعه طراحی و دوخته می شود.

ویژگی لباسکار خوب

در بررسی ویژگی های لباسکار باید به نکته اصلی دقت کرد که کابری در پوشش لباسکار برای کارکنان خیلی ضروری است. کارکنان خدمات یک نوع لباس کار دارند ، کارکنان اداری یک نوع لباس کار و کارکنان بخش های مختلف از انواع دیگری از لباسکار استفاده می کنند. در واقع لباسکار در هربخش به نوع کار و تجهیزات و وسایل و حتی با درجه دمای آن بخش هماهنگی دارد.

برخی ویژگی لباس کار:

۱- هماهنگی بودن با تجهیزات و وسایل مورد استفاده صاحب لباسکار
۲- استفاده از دوخت و پارچه ی با کیفیت
۳- طراحی منحصر به فرد و زیبا
۴- ترکیب رنگی و دوری از یکنواختی
۵- قابلیت پوشیدن راحت
۶- قابلیت شستشوی آسان
۷- ضد چروک
۸- ضد عرق
۹- و غیره

انواع لباسکار

برای بررسی انواع لباس کار موجود در بازار به طیف گسترده ای از انواع مشاغل برخورد می کنیم. اما لباسکار در کارخانه ها و شرکت های تولیدی عموما به دسته بندی های زیر ختم می شوند.
۱- لباس مهندسی
۲- لباس سرهمی
۳- لباس خلبانی
۴- لباس مخصوص پزشکی
۵- کاپشن شلواری
۶- لباس ضد حریق
۷- لباس مخصوص دمای پایین
۸- و غیره

اهمیت لباسکار

داشتن یک لباسکار مناسب برای شرکت شما می تواند علاوه بر ایجاد انگیزه در کارکنان شما به نظم مجموعه شما نیز کمک کند. پیشنهاد ما در این خصوص این است که لباسکار بخش های مختلف را با یک چارچوپ کلی متحد کمی متفاوت انتخاب کنید و در استفاده از رنگ ها و جنس لباسکار کمترین تفاوت را داشته باشید. این کار باعث می شود همه یبخش های مجموعه ی شما به ارزشمندی جایگاه خود پی ببرند. هرچند که برخی شرکت های برای کارکنان رده پایین از اجناس پایین استفاده می کنند ، اما لباسکار آذین در خصوص استفاده از بهترین متریال لباس کار همکام با تولید کنندگان مطرح جهانی گام برمیدارد.

مشاوره خرید لباسکار

مجموعه لباسکار آذین ضمن بررسی از هویت و برند سازمانی و محصول یا خدمات شما و با الهام از رنگ سازمانی شما اقدام به برگزاری جلسه مشاوره می نماید و پس از تایید شما کارفرمای عزیز نسبت به تولید لباسکار شما اقدام می گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *