• نشانی : کرج - خیابان بهشتی - نبش دهقان ویلای اول - فروشگاه لباسکار آذین
  • 02634467713 - 09123620209

خرید لباسکار

خرید لباسکار
2601

برای خرید لباسکار مناسب باید پارچه را بشناسیم. ما در این متن سعی بر این داریم تا کمی درباره لباس کار و نحوه ی خرید لباسکار آشنا شویم.
اگر قصد خرید لباسکار را دارید بهتر است قبل از اینکه تلفن را بردارید و سفارش دهید برخی سولات را از فروشندگان لباسکار بپرسید و از آنها کمی اطلاعات کسب کنید.

پارچه مناسب در خرید لباسکار

برای انتخاب لباس کار مناسب به یک آیتم خوب دقت کنید. شما با بررسی نیازهای کارمند خود می بایست به نوع جنس لباسکار دقت کنید. لباسکار مناسب برای هر پیشه ای از نوع جنس مشخصی تهیه می گردد.
شاید کارمند شما مهندس و ناظر بر عملکرد پرسل زیر دست باشد و یا کارگر و اپراتور نوعی دستگاه ، شاید کارمند شما در محیط باز فعالیت کند یا در محیط های خطرناک. پس برای خرید بهترین لباسکار حتما به نوع جنس آن دقت لازم را داشته باشید.

خرید لباسکار با پارچه ی نخی

برای خرید یک لباسکار با الیاف نخی همانطور که می دانید همان جنس پنبه است و با توجه به اینکه لباسکاری خنک به شمار می آید اما نرم و ضد حساسیت و عرق است. بهتر است شما برای خرید لباسکار با جنس نخ حتما پارچه را لمس کنید. این لباسکار مناسب همه ی فصل های سال است و در فصل زمستان می توان با کاپشن یا شلوار و در فصل تابستان می توان با تی شرت استفاده کرد.

خرید لباسکار کتان

پارچه ی لباسکار کتان از جنس گیاهی با نام کتان تهیه می گردد. محک است و کمی عایق است و عمر مناسب رابرای کارکنان به همراه دارد.

کاربرد لباسکار در هنگام خرید

کارفرمای گرامی وقتی شما در فکر خرید لباسکار هستید و به می خواهید به آرامش کارگر یا کارمند خود توجه کنید. به یقین کاربرد و کاربری لباسکار بسیار اهمیت دارد. داشتن جیب برای لباسکار، داشتن جای خودکار برای لباسکار قابلیت های ضد عرق بودن یا محکم بودن لباسکار و عوامل دیگری برای خرید یک لباسکار مهم هستند و می بایست مورد توجه قرار گیرند.
مشاوران لباسکار آذین بدون جانبداری آماده ارائه ی خدمات تلفنی و حضوری به شما مدیر محترم را دارد.
لباسکار آذین تولید کننده انواع لباسکار در ایران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *