• نشانی : کرج - خیابان بهشتی - نبش دهقان ویلای اول - فروشگاه لباسکار آذین
  • 02634467713 - 09123620209

تولیدی لباس کار

تولیدی لباس کار
0705

استفاده از لباس کار در همه مشاغل امری بدیهی است و کارمندان و کارگران با پوشیدن لباس کار در واقع احترام به اصول و ضوابط آن مجموعه می گذارند. در مشاغلی که کارها بصورت کارگاهی انجام می گیرد پوشیدن لباس کار بیشتر نمایان می شود و باید همه کارگران نسبت به پوشیدن آن کوشا باشند.

در کارگاه های صنعتی وقتی که کارگران لباس کار مناسبی بپوشند و همه جوانب احتیاط را در نظر بگیرند کارفرما نیز با آسودگی خیال بیشتر به امور روزانه می پردازد. چون شرط اصلی تولید محصولات بیشتر در گرو کار کردن درست کارمندان و کارگران است وقتی که سلامت کارگران تامین باشد و مشکلی برای آن ها پیش نیاید آن ها نیز با آسودگی بیشتری نسبت به کار و تولید اقدام می کنند.

امروزه تولیدی های زیادی در زمینه لباس کار فعال هستند و شرکت ها می توانند از طریق آن ها سفارش لباس کار بدهند اما حتما باید به این نکته توجه نمایید که تولیدی لباس کار از چه جنس و الیافی نسبت به تولید لباس کار اقدام می کند.

ضرورت استفاده از لباس کار

لباس کار به منظور جلوگیری ازحوادثی مانند ضربه و جلوگیری از سوختن و احتراق و خطر برق گرفتگی و در کل از این قبیل حوادث و اتفاقات احتمالی بسیار ضرورت دارد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .انتخاب انواع جنس لباس کار وابسته به عوامل مختلفی از جمله وضعیت جوی آب و هوا مانند سرما وگرما وچه ساعاتی از شبانه روز  مانند کار کردن در تاریکی و روشنی وهمچنین رنگ لباس کار نیز بسیار مهم می باشد برای مثال کارگران راه سازی که در هنگام شب در جاده ها کار می کنند باید با لباس کار هایی با رنگهای که مورد توجه رانندگان قرار می گیرد تا از وقوع تصادفات و آسیب رسیدن به افراد جلوگیری شود.

 

کیفیت تولیدی لباس کار

تولیدی لباس کار موظف است از بهترین جنس برای دوخت لباس کارهای خود استفاده نماید چون این امری مهم است و مستقیما با سلامت افراد در ارتباط است. شما تصور کنید که برای شغلی که در جلو کوره های آتش کار می کند لباس کار ضد حریق باید تهیه شود اما آن تولیدی لباس کار از یک جنس نامرغوب استفاده کند و مقاوت چندانی در برابر حرارت نداشته باشد.

پس حتما تولیدی لباس کاری را انتخاب نمایید که از جنس و کیفیت بالایی برای دوخت لباس کار خود استفاده می کند.

ویژگی های لباس کار

یک لباس کار مناسب باید وییگی های خاصی را دارا باشد که به اختصار آن ها شرح می دهیم :

لباس کار حتما باید سایز و اندازه بدن باشد. لباسکار باید بدون هیچ پارگی و زدگی باشد. استفاده از هرگونه مواد قابل اشتعال در تولید لباس کار اکیدا ممنوع می باشد. لباس های نسوز در برابر آتش سوزی باید دارای کلاه کار،کفش کار و دستکش کار باشند. اگر کارکنان در هنگام کار آستین هایشان را بالا می زنند باید حتما از لباس کار با آستین کوتاه استفاده کنند.

با توجه به نکاتی که گفته شد حتما برای خرید و سفارش لباس کار یک تولیدی لباس کار خوب را انتخاب نمایید . تولیدی لباس کار آذین مفتخر است با استفاده است دانش و تجربه بهترین و بالاترین کیفیت دوخت لباس کار را در اختیار شما قرار دهد.

شما می توانید برای سفارش با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *