• نشانی : کرج - خیابان بهشتی - نبش دهقان ویلای اول - فروشگاه لباسکار آذین
  • 02634467713 - 09123620209

تجهیزات ترافیکی

تجهیزات ترافیکی
1311

تجهیزات ترافیکی از مهم ترین ملزومات اصول شهرسازی مدرن است. در بسیاری از کشورها رعایت استاندارد های ایمنی ترافیکی از مهمترین قوانین آن کشور است. سالانه میلیاردها دلار هزینه نداشتن تجهیزات ترافیکی مناسب و همچنین رعایت نکردن استاندارهای ایمنی در شهر ها و جاده ها می شود.
اصولا میتوان با نگاهی به جاده ها و شهرهای یک کشور تا حدودی به پیشرفت و برنامه ریزی دولت درجهت ایمنی افراد آن جامعه پی برد. فروش تجهیزات ترافیکی در کشورهای مختلف قوانین متفاوتی دارد.
در بعضی از کشورها تنها شرکت های تحت پوشش دولت می توانند خرید تجهیزات ترافیکی را انجام دهند. البته به دلیل اینکه از تجهیزات ترافیکی در تجهیز پارکینگ ها نیز استفاده می شود می توان تجهیزاتی مانند سرعتگیر – رنگ ترافیکی – علائم راهنمایی – استوانه ترافیکی – کله قندی را از فروشگاه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند خریداری کرد. تولید و نصب تجهیزات ترافیکی را می توان به زمان های خیلی دور قبل از وارد شدن اتومبیل به زندگی روزمره در اولین جاده ها یافت.
تجهیزات ترافیکی صرفا شامل جاده های برون شهری و داخل شهر نمی باشد . در برخی از شرکت های بزرگ که دارای محوطه بزرگی هستند نیز برای تردد بهتر کارکنان از این تجهیزات استفاده می شود. تجهیزات ترافیکی کمک می کنند که افراد مسیر ها به درستی و راحت پیدا کنند.
برخی از تجهیزات ترافیکی در جهت ایمنی افراد کاربرد دارند و باعث می شواند که افراد با دیدن آن ها با خطرات مواجه نشوند. همانطور که اشاره شد تجهیزات ترافیکی در پارکینگ ها نیز استفاده می شوند مانند انواع آینه های محدب و سرعت گیر که در جهت راهنمایی و ایمنی کاربرد دارند.
آینه محدب ترافیکی در دسته ملزومات هشدار دهنده تجهیزات ترافیکی می باشد. قیمت آینه محدب ترافیکی با توجه به جنس آن بسیار متفاوت است. ما در شرکت آذین انواع آیینه محدب ترافیکی را جهت استفاده در جاده ها و پارکینگ ها ارائه می کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *