• نشانی : کرج - خیابان بهشتی - نبش دهقان ویلای اول - فروشگاه لباسکار آذین
  • 02634467713 - 09123620209

تجهیزات آتشنشانی

تجهیزات آتشنشانی
1311

تجهیزات آتش نشانی امروزه نقش بسیار مهمی در تامین امنیت جان و مال شما در برابر آتش سوزی دارند و به همین دلیل استفاده از آن ها امروزه به صورت یک اصل در اماکن مختلف در آمده است. وجود داشتن تجهیزات آتشنشانی در هر مکانی اعم از خانه و محل کار امری ضروری است.

تجهیزات آتش نشانی فردی:

این لوازم شامل کلاه ایمنی، لباس کار آتش نشانی، کفش ایمنی، ماسک اکسیژن، دستکش ایمنی، کپسول آتش نشانی و … می باشد.

کپسول آتش نشانی:

دستگاهی استوانه ای شکل که برای خاموش کردن آتش توسط آتش نشانان مورد استفاده قرار می گیرد. کپسول های آتش نشانی از نظر ماده اطفایی دارای انواع مختلف بوده و از نظر حجم و وزن متفاوت می باشند. بدنه کپسول های آتش نشانی باید در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم باشند. معمولاً این خاموش کننده ها با مقاومت بالا ساخته می شوند تا توانایی تحمل فشار را داشته باشند. بر روی بدنه کپسول آتش نشانی اطلاعات دقیق کارخانه سازنده، نوع ماده اطفایی، روش استفاده و … ثبت می شود.

تجهیزات آتشنشانی به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

تجهیزات آتش نشانی اتوماتیک: همانطور که از نام این دسته می توانید حدس بزنید، وسایلی هستند که بدون نیاز به دخالت انسان اقدام به خاموش کردن آتش می کنند که یکی از پر استفاده ترین نمونه تجهیزات این دسته اسپرینکلر ها می باشند.
تجهیزات آتش نشانی دستی: انسان با استفاده از این تجهیزات می تواند به خاموش سازی و جلوگیری از انتشار آتش بپردازد، وسایلی که در این دسته قرار دارند برای افراد مختلف با سطح توانایی و تخصص مختلف در زمینه آتش نشانی هستند.

قیمت تجهیزات آتشنشانی

برخی از اشخاص و شرکت ها برای کم کردن هزینه ها همواره به دنبال تجهیزات ارزان هستند و کیفیت برایشان مهم نیست در صورتی که تجهیزات آتشنشانی می بایست با بهترین کیفیت خریداری شوند تا در صورت بروز حادثه به بهترین شکل ممکن آن را مهار کنند. ما در شرکت آذین تجهیزات آتشنشانی را با قیمت عالی و کیفیت بالا ارائه می دهیم تا مشتریان عزیز را راضی نگه داریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *